Головна / Новини / Пройшов чемпіонат світу зі спортінгу в Угорщині (13-16 липня)

Пройшов чемпіонат світу зі спортінгу в Угорщині (13-16 липня)

pic

17.07.2023


Українські спортсмени сяють на міжнародних спортивних аренах, і це не можна оминути увагою. З 13 по 16 липня 2023 року у місті Гант, Угорщина, відбувся захоплюючий чемпіонат світу з дисципліни Спортінг. У цих змаганнях взяли участь 40 спортсменів з України, які гідно представили країну на глобальній арені.

Всього в чемпіонаті брали участь 1065 учасників з 39 країн, змагаючись за звання кращих в спорті, що вимагає високої майстерності та точності. Збірна України вразила своєю впевненістю та вмінням, здобувши низку достойних результатів.

Спортсмени з України продемонстрували вражаючі досягнення, здобувши низку нагород та високих місць. Їхні невимовні зусилля та бездоганна техніка залишили глибокий слід у серцях глядачів та конкурентів. Вони не лише представили Федерацію Спортингу України, а й підтвердили власний професіоналізм та відданість спорту.

Цей чемпіонат став важливою подією для розвитку та популяризації дисципліни Спортінг в Україні. Наші спортсмени продемонстрували, що здатні конкурувати з найкращими, і вони щиро заслуговують на визнання та аплодисменти.

Вітаємо українських спортсменів з їхніми досягненнями на чемпіонаті світу з Спортінгу! Їхній труд та відданість служать взірцем для молодого покоління та інших спортсменів.Повернутися назад