Головна / Послуги / Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати

Подаруйте справжню екстремальну радість від життя! Оригінальні та незабутні подарунки тепер здійснюються легко – з подарунковими сертифікатами від спортивно-стрілецького клубу “Пальміра”! 

Ви шукаєте ідеальний подарунок, який вразить, додасть адреналіну та дарує справжні емоції? Не шукайте далі! Наші подарункові сертифікати – це найкращий спосіб дарувати не просто річ, а враження, яке запам’ятається надовго.

Вибір сертифікатів у “Пальміра” – це можливість подарувати:

  1. Сертифікат на 10 тренувань з майстром спорту по стрільбі. Допоможіть близькій людині вдосконалити свої навички та впевненість в собі, отримавши професійні поради від висококваліфікованих інструкторів.
  2. Сертифікати на фіксовані суми, які можна витратити на території нашого комплексу.

Нехай ваш подарунок буде яскравою зіркою на святі! Відчуйте радість дарувати та приймати подарунки, які варто запам’ятати. 

Замовте свій подарунковий сертифікат прямо зараз та зробіть день близької людини незабутнім. Наша команда готова допомогти вам з вибором та оформленням. Звертайтеся за телефоном +38 068 796 7378, і ми подбаємо про кожну деталь для вашого найкращого подарунка!Повернутися назад