Головна / Про нас / ССК Пальміра

ССК Пальміра

Ласкаво просимо до спортивно-стрілецького стенду Пальміра, розташованого на півдні, біля Одеси. Наш стенд пропонує унікальне спортивне середовище з неповторними італійськими нотками, де любителі спортивного стрільби можуть насолодитися стрільбою на унікальних південних фонах.

На стенді Пальміра ми пропонуємо шість майданчиків, обладнаних найсучаснішим обладнанням автоматизації стрільби дисципліни компакт-спортингу, включаючи систему мультипул. Це дозволяє нашим клієнтам насолоджуватися різноманітністю тренувань, випробувати свої навички на попередньо налаштованих польотах для різного рівня майстерності спортсменів.

Територія стенду Пальміра також включає в себе ресторан, де ви зможете смакувати чудові страви та насолоджуватися атмосферою після тренування. Наш готель пропонує комфортабельні номери для тих, хто бажає насолодитися довшим перебуванням на території спортивного комплексу.

На Пальмірі працюють висококваліфіковані тренери та інструктори, готові надати вам всебічну підтримку та навчити найкращим технікам стрільби. Ви зможете отримати професійну консультацію, вдосконалити свої навички та відчути справжнє задоволення від прогресу у спортивній стрільбі.

Спортивно-стрілецький стенд Пальміра – це ідеальне місце для всіх, хто цінує адреналін та високу якість тренувань. Насолоджуйтесь захоплюючими змаганнями, прекрасними краєвидами та неперевершеним сервісом.

Приходьте до нас і дайте волю своїм спортивним амбіціям!



Повернутися назад