Головна / Новини / Запрошуємо на Всеукраїнський чемпионат з компак-спортингу (вересень 2023)

Запрошуємо на Всеукраїнський чемпионат з компак-спортингу (вересень 2023)

pic

18.08.2023


Запрошуємо всіх любителів стрільби та активного способу життя на захоплюючу подію – Всеукраїнський чемпіонат з компакт-спортінгу! Ця подія відбудеться у вересні 2023 року на території прекрасного спортивно-стрілецького комплексу “Пальміра” у мальовничому місті Одеса.

Чемпіонат об’єднає найкращих спортсменів з усіх куточків нашої країни, щоб змагатися у захоплюючій дисципліні компакт-спортінгу. Вас чекають захоплюючі змагання, неймовірний дух конкуренції та можливість продемонструвати свою майстерність та вміння.

Організація чемпіонату підтримується Міністерством молоді та спорту України, що свідчить про важливість цього заходу для спорту та розвитку молодіжного руху. Це також є можливість для молодих талановитих спортсменів показати свій потенціал та здобути цінний досвід.

Не пропустіть шанс стати часткою цієї незабутньої події! Приходьте та підтримайте учасників, насолоджуючись захоплюючими змаганнями та позитивною атмосферою. Відчуйте справжню радість від спорту та відкрийте для себе нову сторінку активного життя.

Приїзджайте як вболівальник чи спортсмен і прийміть участь у Всеукраїнському чемпіонаті з компакт-спортінгу у місті Одеса, спортивно-стрілецький комплекс “Пальміра”, у вересні 2023 року. Будьте свідками великої події, що запам’ятається на довгі роки!Повернутися назад