Головна / Новини / Пройшли Всеукраїнські змагання з компак-спортингу (9-11 червня)

Пройшли Всеукраїнські змагання з компак-спортингу (9-11 червня)

pic

16.06.2023


У спортивно-стрілецькому клубі “Пальміра” завершилися захоплюючі події – всеукраїнські змагання з компакт-спортингу, які тривали з 9 по 11 червня 2023 року. Це був захоплюючий період інтенсивних змагань, який зібрав 96 видатних спортсменів з 16 областей України.

Протягом двох днів спортивні стрільці змагалися у важливих номінаціях, демонструючи високий рівень майстерності та відданості своєму спортивному ремеслу. Учасники продемонстрували вражаючу точність та спритність, використовуючи свої навички та досвід для досягнення виняткових результатів.

Після напружених змагань були визначені переможці в різних категоріях. Нагороди  отримали ті, хто здобув призові місця в різних категоріях. Вони стали прикладом найкращої спортивної майстерності та доказом того, що трудолюбива підготовка та відданість можуть привести до видатних досягнень.

Організатори змагань вітають всіх переможців та учасників з неймовірними досягненнями. Вони висловлюють вдячність усім, хто взяв участь у змаганнях, допоміг їх проведенню та сприяв розвитку спорту в Україні. Захід став важливою подією для спортивної спільноти та долучення нових прихильників до спорту.

Організатори вже зараз оголосили про нові змагання на територіі ССК Пальміра, які відбудуться 15-17 вересня 2023 року. Вони відкриті для всіх бажаючих прийняти виклик та взяти участь у цьому важливому спортивному заході.

Таким чином, спортивно-стрілецький клуб “Пальміра” став ареною для зустрічей великих талантів та визнання їх досягнень. Нехай ці змагання стануть ще однією сторінкою в історії розвитку спорту в Україні та надихнуть на нові вершини перемоги!Повернутися назад